У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Одеса Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.05 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 09.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
254 Одеса Кривий Ріг 20.05
Одеса-Головна
09.37
Кривий Ріг-Головний
13 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Одеса