У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Тернопіль:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Тернопіль на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Рокувата, Олександрія, Знам'янка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.43, 15.35, 23.45 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 07.55, 09.47, 14.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Кривий Ріг(всі вокзали)