У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Тернопіль:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Рокувата, Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Балта, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.21, 16.30 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 09.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) – Тернопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Тернопіль можна від 228.45 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
228 Кривий Ріг Львів 15.21
Кривий Ріг-Головний
09.51
Тернопіль-Пас.
18 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 16.30
Кривий Ріг-Головний
09.51
Тернопіль-Пас.
17 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Кривий Ріг(всі вокзали)