У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Київ Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Львів, Шепетівка, Броди, Красне, Ходорів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.32, 22.22 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 12.21, 12.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
149 Полтава Чернівці 21.32
Київ-Пас.
12.21
Чернівці
14 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
7 Київ Чернівці 22.22
Київ-Пас.
12.35
Чернівці
14 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Київ