У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів і електричок Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали) на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Київ-Пас. вночі о 02 г 14 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 53 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ-Пас. о 17 г 39 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ-Пас. до пункту прибуття Чернігів(всі вокзали) становить 3 г 9 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 39 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 30 хв.
Деякі поїзди від станції Київ-Пас. до станції Чернігів(всі вокзали) курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали) проїжджають через такі станції і населені пункти як: Дарниця.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали), показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ-Пас. -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Київ-Пас.

За маршрутом Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали) курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали) Показати тільки електрички сполученням Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали)