У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ-Пас. Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Шепетівка, Броди, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.21, 23.01 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.28, 11.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ-Пас. Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7 Київ Чернівці 20.21
Київ-Пас.
08.28
Чернівці
12 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
149 Полтава Чернівці 23.01
Київ-Пас.
11.51
Чернівці
12 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Київ-Пас.