У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ-Пас. Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Шепетівка, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.21, 23.19 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.05, 12.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ-Пас. Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ-Пас. – Чернівці(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали) можна від 285.54 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7 Київ Чернівці 20.21
Київ-Пас.
08.05
Чернівці
11 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
130 Кременчук Чернівці 23.19
Київ-Пас.
12.25
Чернівці
13 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
149 Полтава Чернівці 23.19
Київ-Пас.
12.25
Чернівці
13 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Київ-Пас.