У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любашівка - Рокувата
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Любашівка - Рокувата:

Розклад поїздів Любашівка Рокувата на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Любашівка Рокувата найчастіше зупиняються на станціях Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.09, 01.20 зі станції Любашівка, в кінцевий же пункт Рокувата прибувають вони відповідно о 10.33, 09.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Любашівка Рокувата є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Любашівка - Рокувата складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Любашівка - Рокувата можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Любашівка – Рокувата залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
54 Одеса Кривий Ріг 01.09
Любашівка
10.33
Рокувата
9 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Львів Запоріжжя 01.20
Любашівка
09.30
Рокувата
8 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Любашівка -Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Любашівка — Рокувата

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рокувата — Любашівка