У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Любашівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Любашівка:

Розклад поїздів Рокувата Любашівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Любашівка найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.17, 18.45 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Любашівка прибувають вони відповідно о 01.18, 03.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Любашівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Любашівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Любашівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Любашівка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 17.17
Рокувата
01.18
Любашівка
8 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
254 Кривий Ріг Одеса 18.45
Рокувата
03.33
Любашівка
8 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Любашівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Любашівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Любашівка — Рокувата