У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Полтава:

Розклад поїздів Луцьк Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Полтава найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Олевськ, Миргород, Лубни, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.54 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 11.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114Л Львів Бахмут 15.54
Луцьк
11.38
Полтава-Киівська
19 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Луцьк