У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Кошице
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Кошице:

Розклад поїздів Мукачево Кошице на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Кошице найчастіше зупиняються на станціях Чоп, Чієрна Над Тисою, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.48, 18.16 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Кошице прибувають вони відповідно о 18.17, 21.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Кошице є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Кошице складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Кошице можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
961 Мукачево Кошице 14.48
Мукачево
18.17
Кошице
3 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
963 Мукачево Кошице 18.16
Мукачево
21.33
Кошице
3 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Кошице

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кошице — Мукачево