У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Львів:

Розклад поїздів Мукачево Львів на поточний момент містить 12 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Львів найчастіше зупиняються на станціях Свалява, Воловець, Славське, Стрий, Карпати, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.53, 07.52 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 11.00, 12.03 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Мукачево Львів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Мукачево