У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Київ:

Розклад поїздів Свалява Київ на поточний момент містить 12 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Київ найчастіше зупиняються на станціях Львів, Стрий, Славське, Воловець, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.26, 06.52, 06.55 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 14.28, 17.21, 17.22 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Свалява Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Свалява