У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Свалява:

Розклад поїздів Київ Свалява на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Київ Свалява найчастіше зупиняються на станціях Львів, Славське, Стрий, Сколе, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.11, 17.12, 18.30 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Свалява прибувають вони відповідно о 00.19, 05.51, 08.15 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Свалява свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Свалява складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Свалява можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Свалява

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свалява — Київ