У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Свалява:

Розклад поїздів Львів Свалява на поточний момент містить 14 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Львів Свалява найчастіше зупиняються на станціях Славське, Стрий, Воловець, Сколе, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.41, 02.26 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Свалява прибувають вони відповідно о 06.21, 05.58 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Львів Свалява свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Свалява складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Свалява можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Свалява

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свалява — Львів