У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Берегове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Берегове:

Розклад поїздів Львів Берегове на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Львів Берегове найчастіше зупиняються на станціях Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.02, 23.47 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Берегове прибувають вони відповідно о 07.30, 05.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Берегове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Берегове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Берегове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Львів – Берегове залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Львів - Берегове можна від 168.71 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
13 Київ Солотвино 02.02
Львів
07.30
Берегове
5 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
40 Запоріжжя Солотвино 23.47
Львів
05.15
Берегове
5 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Берегове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Берегове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Берегове — Львів