З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Берегове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Берегове:

Розклад поїздів Львів Берегове на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Львів Берегове найчастіше зупиняються на станціях Самбір, Турка, Сянки, Перечин, Ужгород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.44, 20.40 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Берегове прибувають вони відповідно о 09.53, 04.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Берегове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Берегове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Берегове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
013К Київ Солотвино 02.44
Львів
09.53
Берегове
7 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
601К Львів Тячів 20.40
Львів
04.58
Берегове
8 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
601Л Львів Солотвино 20.40
Львів
04.58
Берегове
8 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Берегове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Берегове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Берегове — Львів