У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Берегове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Берегове:

Розклад поїздів Львів Берегове на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Львів Берегове найчастіше зупиняються на станціях Стрий, Славське, Воловець, Свалява, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.06, 07.35 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Берегове прибувають вони відповідно о 08.13, 13.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Берегове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Берегове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Берегове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
013К Київ Солотвино 03.06
Львів
08.13
Берегове
5 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
038Ш Одеса Хуст 07.35
Львів
13.13
Берегове
5 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Берегове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Берегове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Берегове — Львів