У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Берегове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Берегове:

Розклад поїздів Львів Берегове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Львів Берегове найчастіше зупиняються на станціях Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.18 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Берегове прибувають вони відповідно о 07.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Берегове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Берегове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Львів - Берегове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
13 Київ Солотвино 02.18
Львів
07.52
Берегове
5 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Берегове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Берегове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Берегове — Львів