У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Херсон(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Херсон(всі вокзали):

Розклад поїздів Миколаїв Херсон(всі вокзали) на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Херсон(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.55, 11.11 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 08.33, 12.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Херсон(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Херсон(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Херсон(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Миколаїв – Херсон(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Миколаїв - Херсон(всі вокзали) можна від 49.28 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
102 Краматорськ Херсон 06.55
Миколаїв-Пас.
08.33
Херсон
1 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
122 Київ Херсон 06.55
Миколаїв-Пас.
08.33
Херсон
1 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
110 Львів Херсон 11.11
Миколаїв-Пас.
12.50
Херсон
1 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
220 Миколаїв Херсон 15.35
Миколаїв Вантажний
17.59
Херсон
2 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Херсон(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон(всі вокзали) — Миколаїв