У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Херсон(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Херсон(всі вокзали):

Розклад поїздів Миколаїв Херсон(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Херсон(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.19 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 09.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Херсон(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Херсон(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Херсон(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
102 Київ Херсон 08.19
Миколаїв-Пас.
09.59
Херсон
1 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Херсон(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон(всі вокзали) — Миколаїв