У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Потоки - Ганнівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Потоки - Ганнівка:

Поточний розклад електричок Потоки - Ганнівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Потоки і прибуває на станцію Ганнівка о 21 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7006 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Потоки і Ганнівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Потоки - Ганнівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Потоки Ганнівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Потоки - Ганнівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Потоки та Ганнівка – 39.3 км. Ціна квитка на електричку Потоки Ганнівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7006* Кременчук Полтава 05.55
Потоки
06.31
Ганнівка
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6532* Кременчук Полтава 09.10
Потоки
09.36
Ганнівка
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.15
Потоки
15.41
Ганнівка
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6878* Кременчук Кобеляки 17.45
Потоки
18.11
Ганнівка
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6536* Кременчук Полтава 21.17
Потоки
21.43
Ганнівка
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Потоки -Ганнівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Потоки — Ганнівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ганнівка — Потоки