У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радулино - Бахмач-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Радулино - Бахмач-Пас.:

Розклад поїздів Радулино Бахмач-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Радулино Бахмач-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Новоград-Волинський-1, Яблунець, Коростень, Малин, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.12 зі станції Радулино, в кінцевий же пункт Бахмач-Пас. прибувають вони відповідно о 05.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Радулино Бахмач-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Радулино - Бахмач-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Радулино - Бахмач-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Радулино – Бахмач-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 23.12
Радулино
05.55
Бахмач-Пас.
6 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Радулино -Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Радулино — Бахмач-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бахмач-Пас. — Радулино