У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радулино - Ніжин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Радулино - Ніжин:

Розклад поїздів Радулино Ніжин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Радулино Ніжин найчастіше зупиняються на станціях Новоград-Волинський-1, Яблунець, Коростень, Малин, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.12 зі станції Радулино, в кінцевий же пункт Ніжин прибувають вони відповідно о 04.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Радулино Ніжин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Радулино - Ніжин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Радулино - Ніжин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Радулино – Ніжин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 23.12
Радулино
04.54
Ніжин
5 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Радулино -Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Радулино — Ніжин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ніжин — Радулино