У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радулино - Острог
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Радулино - Острог:

Розклад поїздів Радулино Острог на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Радулино Острог найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Славута-1, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.15 зі станції Радулино, в кінцевий же пункт Острог прибувають вони відповідно о 05.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Радулино Острог є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Радулино - Острог складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Радулино - Острог можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Радулино – Острог залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 04.15
Радулино
05.42
Острог
1 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Радулино -Острог можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Радулино — Острог

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Острог — Радулино