У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радулино - Воловець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Радулино - Воловець:

Розклад поїздів Радулино Воловець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Радулино Воловець найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.15 зі станції Радулино, в кінцевий же пункт Воловець прибувають вони відповідно о 13.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Радулино Воловець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Радулино - Воловець складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Радулино - Воловець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Радулино – Воловець залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 04.15
Радулино
13.01
Воловець
8 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Радулино -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Радулино — Воловець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Воловець — Радулино