У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Богодухів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Богодухів:

Розклад поїздів Рафалівка Богодухів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Богодухів найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Бровари, Смородине, Боромля, Суми, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Богодухів прибувають вони відповідно о 17.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Богодухів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Богодухів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Богодухів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Богодухів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
17.59
Богодухів
18 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Богодухів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Богодухів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Богодухів — Рафалівка