У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Боромля
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Боромля:

Розклад поїздів Рафалівка Боромля на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Боромля найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Дарниця, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Боромля прибувають вони відповідно о 16.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Боромля є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Боромля складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Боромля можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Боромля залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
16.38
Боромля
16 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Боромля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Боромля

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Боромля — Рафалівка