У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Бровари
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Бровари:

Розклад поїздів Рафалівка Бровари на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Бровари найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Сарни, Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Бровари прибувають вони відповідно о 10.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Бровари є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Бровари складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Бровари можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Бровари залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
10.35
Бровари
10 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Бровари можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Бровари

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бровари — Рафалівка