У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Дарниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Дарниця:

Розклад поїздів Рафалівка Дарниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Дарниця найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Сарни, Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.52 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Дарниця прибувають вони відповідно о 10.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Дарниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Дарниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Дарниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Дарниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.52
Рафалівка
10.21
Дарниця
10 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Дарниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дарниця — Рафалівка