У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Харків-Пас.:

Розклад поїздів Рафалівка Харків-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Харків-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Ніжин, Богодухів, Кириківка, Смородине, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.52 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 19.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Харків-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Харків-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Харків-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Харків-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рафалівка - Харків-Пас. можна від 363.95 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.52
Рафалівка
19.31
Харків-Пас.
19 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Харків-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків-Пас. — Рафалівка