У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Люботин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Люботин:

Розклад поїздів Рафалівка Люботин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Люботин найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Ніжин, Кириківка, Смородине, Боромля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Люботин прибувають вони відповідно о 18.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Люботин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Люботин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Люботин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Люботин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
18.55
Люботин
19 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Люботин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Люботин — Рафалівка