У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Олександрія:

Розклад поїздів Рафалівка Олександрія на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Олександрія найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Сарни, Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Олександрія прибувають вони відповідно о 15.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Олександрія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Олександрія складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Олександрія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Олександрія залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132 Львів Дніпро 23.53
Рафалівка
15.01
Олександрія
15 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Олександрія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олександрія — Рафалівка