У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Путивль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Путивль:

Розклад поїздів Рафалівка Путивль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Путивль найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Фастів-1, Бахмач-Пас., Крути, Ніжин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Путивль прибувають вони відповідно о 13.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Путивль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Путивль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Путивль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Путивль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
13.58
Путивль
14 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Путивль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Путивль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Путивль — Рафалівка