У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Рафалівка Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Київ-Пас., Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.52 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 15.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Суми(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.52
Рафалівка
15.50
Суми
15 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Рафалівка