У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Бердичів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Бердичів(всі вокзали):

Розклад поїздів Рахів Бердичів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Бердичів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.16 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Бердичів прибувають вони відповідно о 06.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Бердичів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Бердичів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рахів - Бердичів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Бердичів(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
96 Рахів Київ 18.16
Рахів
06.28
Бердичів
12 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Бердичів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бердичів(всі вокзали) — Рахів