У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Олександрія:

Розклад поїздів Рівне Олександрія на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Олександрія найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Біла Церква, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Олександрія прибувають вони відповідно о 08.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Олександрія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Олександрія складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Олександрія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Олександрія залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Олександрія можна від 288.48 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 21.10
Рівне
08.11
Олександрія
11 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Олександрія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олександрія — Рівне