У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Рудниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Рудниця:

Розклад поїздів Рівне Рудниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Рудниця найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Рудниця прибувають вони відповідно о 05.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Рудниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Рудниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Рудниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Рудниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 21.10
Рівне
05.15
Рудниця
8 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Рудниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рудниця — Рівне