У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Рівне Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.54 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 03.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 21.54
Рівне
03.01
Вінниця
5 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Рівне