У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Знам'янка:

Розклад поїздів Рівне Знам'янка на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Городище, Корсунь, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.41, 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 03.24, 07.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Знам'янка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Знам'янка можна від 244.59 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Дорохуск Дніпро 17.41
Рівне
03.24
Знам'янка-Пас.
9 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
120 Хелм Дніпро 17.41
Рівне
03.24
Знам'янка-Пас.
9 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 21.10
Рівне
07.22
Знам'янка-Пас.
10 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Рівне