У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Рокувата Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Жовті Води 1, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.48, 21.44 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 16.14, 02.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Ім. Тараса Шевченка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
194 Кривий Ріг Ясіня 11.48
Рокувата
16.14
Ім. Тараса Шевченка
4 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
76 Кривий Ріг Київ 21.44
Рокувата
02.12
Ім. Тараса Шевченка
4 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Рокувата