У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Рокувата Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.48 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 06.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
194 Кривий Ріг Ясіня 11.48
Рокувата
06.55
Івано-Франківськ
19 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Рокувата