У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Крижопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Крижопіль:

Розклад поїздів Рокувата Крижопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Крижопіль найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.17 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Крижопіль прибувають вони відповідно о 03.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Крижопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Крижопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Крижопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Крижопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 17.17
Рокувата
03.58
Крижопіль
10 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Крижопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Крижопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Крижопіль — Рокувата