У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Вапнярка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Вапнярка:

Розклад поїздів Рокувата Вапнярка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Вапнярка найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.17 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Вапнярка прибувають вони відповідно о 04.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Вапнярка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Вапнярка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Вапнярка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Вапнярка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 17.17
Рокувата
04.21
Вапнярка
11 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Вапнярка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вапнярка — Рокувата