У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Ворохта:

Розклад поїздів Рокувата Ворохта на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Ворохта найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.48 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Ворохта прибувають вони відповідно о 09.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Ворохта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Ворохта складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Ворохта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Ворохта залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
194 Кривий Ріг Ясіня 11.48
Рокувата
09.22
Ворохта
21 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Ворохта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворохта — Рокувата