У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Жмеринка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Жмеринка-Пас.:

Розклад поїздів Рокувата Жмеринка-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Жмеринка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.17 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 05.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Жмеринка-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Жмеринка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Жмеринка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Жмеринка-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рокувата - Жмеринка-Пас. можна від 214.05 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 17.17
Рокувата
05.34
Жмеринка-Пас.
12 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка-Пас. — Рокувата