У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Злочів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Злочів:

Розклад поїздів Рокувата Злочів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Злочів найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Слобідка, Волочиськ, Хмельницький, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.17 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Злочів прибувають вони відповідно о 10.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Злочів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Злочів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Злочів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Злочів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 17.17
Рокувата
10.52
Злочів
17 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Злочів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Злочів — Рокувата