У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Черкаси
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Черкаси:

Розклад поїздів Роздільна Черкаси на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Черкаси найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Врадіївка, Первомайськ-на-Бузі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Черкаси прибувають вони відповідно о 04.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Черкаси є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Черкаси складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Черкаси можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Черкаси залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 18.29
Роздільна-1
04.05
Черкаси
9 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Черкаси

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Черкаси — Роздільна