У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Харків:

Розклад поїздів Роздільна Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Харків найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., П'ятихатки-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.04 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 16.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна - Харків можна від 522.35 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Одеса Харків 22.04
Роздільна-1
16.42
Харків-Пас.
18 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Роздільна