У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Кривий Ріг-Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Кривий Ріг-Головний:

Розклад поїздів Роздільна Кривий Ріг-Головний на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Кривий Ріг-Головний найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Помічна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.16 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 11.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Кривий Ріг-Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Кривий Ріг-Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Кривий Ріг-Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Кривий Ріг-Головний залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
54 Одеса Кривий Ріг 22.16
Роздільна-1
11.12
Кривий Ріг-Головний
12 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Кривий Ріг-Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг-Головний — Роздільна