У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Сколе
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Сколе:

Розклад поїздів Роздільна Сколе на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Сколе найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.47 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Сколе прибувають вони відповідно о 05.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Сколе є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Сколе складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Сколе можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Сколе залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 15.47
Роздільна-1
05.10
Сколе
13 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Сколе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Сколе

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сколе — Роздільна