У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Славута
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Славута:

Розклад поїздів Роздільна Славута на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Славута найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, Рудниця, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.12 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 04.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Славута є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Славута складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Славута можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Славута залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна - Славута можна від 274.71 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 18.12
Роздільна-1
04.35
Славута-1
10 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Славута можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Славута

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута — Роздільна