У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Виска
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Виска:

Розклад поїздів Роздільна Виска на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Виска найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Врадіївка, Первомайськ-на-Бузі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Виска прибувають вони відповідно о 01.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Виска є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Виска складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Виска можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Виска залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 18.29
Роздільна-1
01.03
Виска
6 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Виска можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Виска

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Виска — Роздільна