У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Ярошенка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Ярошенка:

Розклад поїздів Роздільна Ярошенка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Ярошенка найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, Рудниця, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.12 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Ярошенка прибувають вони відповідно о 22.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Ярошенка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Ярошенка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Ярошенка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Ярошенка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Відстань між залізничними станціями Роздільна та Ярошенка складає 295.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 18.12
Роздільна-1
22.53
Ярошенка
4 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Ярошенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Ярошенка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ярошенка — Роздільна