У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Роздільна-1 Івано-Франківськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Затишшя, Кодима, Рудниця, Крижопіль, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.27 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 08.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна-1 - Івано-Франківськ можна від 308.17 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Одеса Чернівці 19.27
Роздільна-1
08.49
Івано-Франківськ
13 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Одеса Ясіня 19.27
Роздільна-1
08.49
Івано-Франківськ
13 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Роздільна-1