У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Харків-Пас.:

Розклад поїздів Роздільна-1 Харків-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Харків-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., П'ятихатки-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.04 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 16.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Харків-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Харків-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Харків-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Харків-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна-1 - Харків-Пас. можна від 522.35 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Одеса Харків 22.04
Роздільна-1
16.42
Харків-Пас.
18 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Харків-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків-Пас. — Роздільна-1